niedziela, 29 listopada 2015

Na dobry początek

Witam wszystkich na moim blogu, w którym znajdziecie wszystko  o kolorze czerwonym. Nie ukrywam, że jest to mój pierwszy w życiu blog, więc doświadczenia raczej niewiele, ale od czegoś trzeba zacząć co nie?

Dlaczego wybrałam akurat czerwień? No cóż, jest to po prostu jeden z moich najulubieńszych kolorów. Cenię go za to, że dodaje mi pewności siebie.
Teraz opowiem po krótce o zawartości bloga. A więc, jak już wspomniałam wcześniej znajdziecie tutaj wszystko o czerwieni i wszystko co z czerwienią jest związane, w różnych formach. Miedzy innymi w postaci ciekawostek. Dowiecie się podstaw o tym kolorze, jak i również informacji o kilku tematach biologicznych, chemicznych np. o niektórych warzywach, owocach, produktach spożywczych. Zahaczę również o modę, kosmetyki. Zdarzy się również, że wstawię wiersz lub jakiś rysunek zrobiony pastelami. Wspomnę też o symbolice i odcieniach koloru czerwonego.
Także widzicie, że ten blog to nie tylko rozrywka, ale również sposób na poszerzenie lub odświeżenie swojej wiedzy.
Mam nadzieję, że dzięki mojemu blogowi czerwień także stanie się jednym z waszych ulubionych kolorów albo jeżeli już lubicie ten kolor, to po prostu polubicie go jeszcze bardziej :)
Będę wdzięczna za wszelkie komentarze. Staną się dla mnie motywacją do dalszego pisania. To wszystko na teraz. Już wkrótce dodam kolejnego posta. Serdecznie zachęcam do czytania, komentowania itd. A zatem do przeczytania niebawem! :).

12 komentarzy:

 1. Natalio! Dzięki tobie kocham kolor czerwony! Pisz dalej! Town blog jest super! Jestem fanką!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Nawet nie wiesz jak Twój komentarz dodał mi skrzydeł! Kolejny post już niebawem ;)

   Usuń
  2. Dzięki! Nawet nie wiesz jak Twój komentarz dodał mi skrzydeł! Kolejny post już niebawem ;)

   Usuń
 2. Hej Nati tu twoja kuzynka - Amela twój blog jest super!!! Kilka razy go przeczytałam teraz tez kocham kolor czerwony! Pisz dalej czekamy na więcej

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten blog jest super! Jestem mega fanką! Proszę pisz więcej! Przepraszam ze tak pisze - wiem ze nie wiesz kim jestem ale mam 15 lat i ten blog wzbudził we mnie chęć czytania tego :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Niby pierwszy raz masz bloga a czyta się jak byś pisała juz od wielu lat! To jest super! Kiedy kolejny wpis? O czym będzie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem bardzo wdzięczna za wszystkie komentarze, które sprawiły mi tyle radości i satysfakcji z włożonej pracy!!! <3 Czuję się bardzo zmotywowana, a następny wpis już niebawem ;) Mam nadzięję, że się Wam spodoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja jestem największą fanką!!! Kocham czytać blogi!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wcale ze nie! To ja jestem największą fanką Kornelia!!!!! To jest Kornelia, która uważa że akurat ona jest największą fanką bo się wymądża! Ja nią jestem!!!!! Bo przed chwilą jej tego bloga pokazałam i odrazu jej się spodobał

  OdpowiedzUsuń
 8. Alicja! Przecież możesz ze mną o tym pogadać bo jestem koło ciebie! Ale ja też uwielbiam Natkę!!!! <3 ~Kornelia

  OdpowiedzUsuń
 9. Okej Kornela.....okej..... ale ja też ją uwielbiam! Natalio byś mogła napisać coś o sobie? Np. co lubisz, jak wyglądasz, itd czytający są ciekawi takich rzeczy proszę o szybką odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
 10. Nati! Kiedy kolejny wpis! Chcę już czytać! Nudzi mi się! Proszę napisz jakiś krótki wpis teraz proszę! Nawet takie krótkie wpisy podbijają świat!

  OdpowiedzUsuń